SPA atpūta Vidzemē

SPA atpūta Vidzemē

Vidzeme ir viens no skaistākajiem Latvijas reģioniem, ko visai ilgi var apceļot un atrast jaunas vietas. Taču, kad ceļošana nedaudz sagurdina un gribās palutināt sevi ar mierpilnu atpūtu, maršruts, kas jāmeklē, ir SPA atpūta Vidzemē.

Vairums SPA centru, protams, ir atrodami Rīgā un tās apkārtnē. Tomēr arī katrā no Latvijas pārējiem novadiem slēpjas burvīgas SPA pērles. Līdz ar to arī SPA atpūta Vidzemē slēpj skaistas, kvalitatīvas un relaksējošas atpūtas vietiņas.

Šajā rakstā esam apkopojuši labāko, ko piedāvā SPA atpūta Vidzemē – dažādas muižas, SPA centrus un viesnīcas.

SPA Hotel Ezeri Siguldā

Viena no mūsu pašu pirmajām SPA izvēlēm slēpjas krāšņajā Siguldā, kas īpaši priecē rudenī ar tās košajām krāsām. SPA Hotel Ezeri ir atpūtas viesnīca ar burvīgu, plašu pagalmu un izsmalcinātiem viesnīcas numuriņiem. SPA klāsts ir ļoti plašs un pieejams ikvienam interesentam. 

Pēc nogurdinošas dienas var baudīt ne tikai SPA priekus, bet arī gardu maltīti viesnīcas restorānā. Šeit ir iespējams gūt veselu relaksācijas pieredzi. Noteikti iesakām uz šejieni kādreiz atbraukt, jo SPA atpūta Vidzemē nebūtu pilnīga bez Ezeri viesnīcas.

Esot te, noteikti apskaties arī rakstu Ko redzēt Siguldā, lai zinātu kā pēc iespējas labāk pavadīt laiku arī ārpus SPA viesnīcas.

SPA atpūta Vidzemē

Jonathan SPA Estate Amatciemā

Jonathan SPA Estate is vēl viena jauka vietiņa, kur baudīt SPA relaksāciju pavisam netālu no Cēsīm, Amatciemā. Noskaņu rada burvīgais koka namiņš jeb atpūtas viesnīca, kas paver skaistu skatu pa viesnīcas logiem uz dabu vien. Viesnīca atrodas pie paša ūdens.

Jonathan SPA Estate lutina ciemiņus ar gardām vakariņām un pusdienām viesnīcas restorānā. SPA piedāvājums arīdzan ir visai plašs, turklāt patīkami ekskluzīvs un elegants. Milzu baseins, masāžas, kā arī īpašie piedāvājumi pāru romantikai.

Ar vietām, ko vēl apskatīt Cēsīs, iepazīsties rakstā Cēsis – trešā vecākā pilsēta Latvijā.

Port Hotel Ādažos

Ādažos ir paslēpta vēl viena SPA atpūta Vidzemē, ko nevar palaist garām. Turklāt tā ir Ādažos, pavisam netālu no Rīgas centra, ja kāds vēlas pabaudīt ārpilsētas mieru, bet joprojām būt salīdzinoši neilga brauciena attālumā.

Port Hotel viesnīca ir salīdzinoši mazāka un arī vienkāršāk iekārtota par abām iepriekš minētajām. Ja tās bija elegantas un ekskluzīvas SPA atpūtas Vidzemē vietas, tad šī ir vairāk mierpilna, cenu ziņā draudzīgāka. Ar joprojām plašu baseinu, atpūtas vietu un patīkamu piedāvājumu.

SPA Drops Ikšķilē

Blakus Daugavai mīt SPA Drops viesnīca Ikšķilē. Tā atrodas skaistā un mierpilnā lokācijā, sniedzot viesiem iespēju uz terases baudīt gardas rīta brokastis. Starp citu, tieši skaistais skats un brokastis ir tas, kas šajā viesnīcā ir daudzreiz viesu novērtēts.

SPA atpūtas cienītājiem SPA Drops viesnīcā izdosies baudīt patīkamu un relaksējošu atpūtu baseinā, džakuzi, kā arī pirtiņā. Viss ir tīrs un sakopts, numuriņi iekārtoti gan vairāk vienkāršā stiliņā. Tomēr esot Ikšķiles pusē, ir noteikti vērts te iegriezties.

SPA atpūta Vidzemē

Vecgulbenes muiža Gulbenē

Un visbeidzot burvīgā, mierpilnā Gulbene, kas SPA atpūtas cienītājus atvedīs uz seno Vecgulbenes muižu. Šeit visvairāk viesus priecē interjers, kur muižas senais un vēsturiskais mijas ar musdienīgi grezno un moderno. To varēs baudīt gan no saprašanas, ka esi muižā, gan arī no interjera daudzveidīgajiem elementiem.

Numuriņi ir iekārtoti mājīgi un ļoti skaisti, glaunākajos no tiem var pat paspēt sajusties kā īsteniem muižas valdniekiem. Runājot par SPA, te ir pieejams interesants piedāvājums, kas ļaus pilnībā atslēgties no ikdienas raizēm un baudīt mieru. 

Vairāk SPA atpūtas piedāvājumus gan Vidzemē, gan citviet Latvijā atrodi rakstā SPA atpūta

SPA – lieliska dāvana svētkos

Atpūta ir vispatīkamākā dāvana, ar ko palutināt ne tikai sevi pašu, bet arī savus mīļos cilvēkus. Ja vēlies izrādīt rūpes un parādīt kādam, ka viņš ir pelnījis kārtīgi atpūsties, tad nav nekā labāka par relaksējošu atpūtu SPA centrā.

Tā ir forša dāvana svētkos ģimenei – mammai, tētim, abiem vecākiem kopā. Turklāt, ja runājam par dāvanām saviem tuviniekiem, tad ieskaties rakstā Dāvana mammai. Tur atradīsi ūdens pudeles kā lieliskas dāvanu idejas, kas līdzīgi kā SPA, parūpēsies par jubilāres veselību.

Lai skaista SPA atpūta Vidzemē!