Kā izmantot koka mēbeles mūsdienu interjeros

Koka mēbeles bieži vien ir saistītas ar lauku un angļu lauku stila interjeru. Tomēr šo daudzpusīgo materiālu var izmantot, lai līdzsvarotu un izrotātu pat modernāko dzīves telpu. Viss, kas nepieciešams, ir pamatzināšanas par to, kā efektīvi izmantot koka mēbeles, un jūs varat tos pielāgot savās mājās īpaši gludā stilā. Šeit ir daži padomi, kas jāpatur prātā, ieviešot koka mēbeles jūsu modernajā interjerā.

Saskaņojiet pareizo koku ar savu stilu

Koka stils

Pirmā lieta, kas jāapsver, ir koksnes veids un krāsa, ko izmantojat savā numurā. Mazākas telpas varēs izmantot vieglāku toņu, padarot priedes un ozola mēbeles no Oak Furniture UK ideālas izvēles. Lai pievienotu lielāku drāmu lielākam numuram, izvēlēties tumšāku un bagātīgāku koka toni, piemēram, sarkankoka vai rozeņu. Mūsdienu interjeros parasti ir ļoti vienkārša un nepietiekama krāsu palete, tāpēc pārliecinieties, ka to atspoguļojat ar koka izmantošanu. Jums nav jāaprobežojas tikai ar vienu koka tipu, bet, lai izvairītos no tā, ka jūsu istabai ir haotisks un neorganizēts izskats, mēģiniet saskaņot koka toņus ar sienu krāsām. Ja vēlaties izmantot vairākus koka veidus, vislabāk ir ievērot izsmalcinātu nokrāsu.

Saglabājiet lielākus mēbeļu priekšmetus vienā tonī

Mūsdienīga virtuve

Ja jūs nolemjat izmantot dažādus koka veidus, pārliecinieties, ka tas ir līdzsvarots. Viens veids, kā to izdarīt, ir saglabāt lielākus mēbeles ar atbilstošu toni. Pēc tam jūs varat izmantot mazākus priekšmetus citā krāsā, lai pievienotu uzkrītošā stilā.Ja jūs nolemjat izmantot dažādus koka veidus, tad pārliecinieties, ka tas ir līdzsvarots. Viens veids, kā to izdarīt, ir saglabāt lielākus mēbeles ar atbilstošu toni. Pēc tam jūs varat izmantot mazākus priekšmetus citā krāsā, lai pievienotu pievilcīgu stilu.

Ja jums ir mēbeles dažādos koka toņos, tad pārliecinieties, ka tās ir integrētas visā telpā. Tumšas koksnes saglabāšana vienā pusē un gaišāka koksne, no otras puses, tikai padarīs nepievilcīgu izskatu un atstās jūsu istabas izskatu. Modernais stils ir par vienmērīgu un nepietiekamu plūsmu. Ļoti vienkāršs veids, kā to panākt, ir kontrastēt tumšos mežus uz gaišas krāsas koka grīdas, lai nodrošinātu tūlītēju vizuālo ietekmi.

Mīkstina tumšākus mežus ar mēbelēm

Mīkstāks-tumšāks koks

Populāra krāsu izvēle moderniem numuriem ir gaiši un melnbalti toņi. Tas nozīmē, ka tumšāki meži var izskatīties ļoti nevietā. Tomēr, tiklīdz tie ir piesaistīti istabai pareizā veidā, tie var kļūt par ļoti pārsteidzošu paziņojumu. Lai apturētu mēbeļu izskatu neatbilstību, vienkārši izmantojiet apdari, lai atdarinātu koka toņus. Ja jums ir tumšs kafijas galdiņš, tad novietojiet šķiltavu
paklājs zem vai pievieno smalkas krāsainas drapērijas, kas izvelk šo grāmatu skapi telpā.

Mēbeļu piesaiste, izmantojot akcentu krāsu

Ēdamistabas-koka

Koka mēbeļu meklēšana precīzi atbilstošos toņos var būt sarežģīts uzdevums. Bieži vien jūs varat iegādāties kādu gabalu, ko esat pārliecināts, ka tas ir miris, tikai, lai uzzinātu, kad esat mājās, ka tie nedaudz atšķiras tonī vai apdare. Šo problēmu var viegli atrisināt, pievienojot dažus apdares elementus akcenta krāsā. Izvēlieties krāsu, kas izceļas pret jūsu istabu. Ar moderniem stiliem tumši pelēks, pārsteidzoši balts vai dziļi sarkans parasti darbojas labi. Tad pievienojiet mazus priekšmetus, piemēram, vienkārši veidotus lukturus, vāzes un spilvenus, abās mēbelēs, lai izveidotu estētiski patīkamu turpinājumu starp tiem.

<span class="screen-reader-text">Posted in:</span> Par Vidzemi