Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu Siguldā

Vidzeme ir skaists reģions, it īpaši konkrētos gada laikos. Veids, kā Vidzemes skaistās pilsētas apskatīt no augšas, ir lidojums ar gaisa balonu. Šāda iespēja tiek piedāvāta interesentiem krāšņajā Siguldā, kas ir viens no tūristu un vietējo iecienītākajiem rudens apskates maršrutiem katru gadu.

Ja arī tev ir kādreiz gribējies lidot augstu gaisā ar gaisa balonu, tad kāpēc gan to nedarīt burvīgajā Siguldā. 

Par to, kāpēc lidojums ar gaisa balonu Siguldā vismaz reizi savā mūžā ir jāizmēģina katra, lasi vairāk šajā rakstā.

Sapņa piepildījums

Daudziem no mums bērnībā ir bijis sapņot lidot augstu gaisā. Vieniem šis sapnis bija kādreiz izaudzēt spārnus un kļūt par putnu. Citiem lidošana vairāk asociējās ar kļūšanu par pilotu vai astronautu. Tomēr kopējais mērķis ir viens – lidot debesīs.

Pieaugot daudziem no mums šāds sapnis nav zudis, taču tuvākais veids, kā kļūt par putnu vai pilotu, ir doties lidojumā ar gaisa balonu. Tā ir fantastiska iespēja sajust to, kā tas ir – lidot augstu debesīs un baudīt brīvību. 

Katrs lidojums norit profesionāla gaisa balona pilota pavadījumā, tāpēc satraukumam nav pamata. Viss, ko atliek darīt pasažieriem, ir vien baudīt burvīgos skatus un brīvības sajūtu, ko lidojums ar gaisa balonu sniedz.

Lidojums ar gaisa balonu dāvana

Burvīgs skats pāri pilsētai

Runājot par burvīgajiem dabas skatiem, tā visnotaļ ir viena no gaisa balonu lidojumu lielākajām priekšrocībām. Sigulda jau tā piedāvā dažādas atpūtas iespējas, kur var apskatīt kalnaino pilsētu no augšas. Tomēr gaida balons šo pilsētas apskati pacels pavisam nākošajā līmenī –burtiski.

Lidojums ar gaisa balonu norit vairāku simtu metru augstumā. No tāda augstuma var pārraudzīt visu pilsētu. Tā kā lidojums ar gaisa balonu norit visa gada garumā, Siguldu varēs paspēt apskatīt arī krāšņajā rudenī vai sniegotajā ziemā. Mūsuprāt, tieši ziema un rudens ir iespaidīgākie gada laiki, kad to darīt.

Lieliska dāvana svētkos

Ja tu meklē dāvanu kādam īpašam cilvēkam izlaidumā, apaļā jubilejā vai kāzās, tad lidojums ar gaisa balonu ir īstā izvēle.

Tieši tā, šādu dāvanu ir iespējams uzdāvināt svētkos ar dāvanu kartes palīdzību. Lidojums ar gaisa balonu nav lēts prieks, taču noteikti tāds, kas paliek atmiņā visu mūžu. Tieši tāpēc iesakām izvēlēties lidojumu kā dāvanas opciju īpašos svētkos. 

Piemēram, tā varētu būt romantiska dāvana otrajai pusītei vai dāvana pārim kāzās. Jāpiebilst gan, ka lidojums nekad nenorit divatā. Tie tiek rīkoti nelielās grupiņās. Tomēr cik skaisti ir šo mirkli dalīt ar savu mīļoto cilvēku, vai ne?

Lai izdodas lidot augstu gaisā un baudīt dzīvi no labākā skatu punkta!

Ja jau ciemosies Vidzemē, tad atrodi arī citus maršrutus un plānus, ko te paveikt. Ieskaties mūsu rakstos SPA atpūta Vidzemē un Ko redzēt Siguldā.

Lai skaisti!